Jaki regał do warsztatu?

Garaże, warsztaty, pracownie
Post Reply
Domatorka
Forumowy super ekspert
Posts: 231
Joined: 02 Feb 2013, 20:51
Location: Polska. I specjalne uprawnienia na tym forum:)

Jaki regał do warsztatu?

Post by Domatorka »

Jaki regał do warsztatu? żeby utrzymał ciężar ok 70 kg na każdej półce?
Nie ma to jak w domu!
Domatorka z zamiłowania:)
Sówka
Super VIP na forum domatorsi.com.pl
Posts: 505
Joined: 05 Apr 2014, 16:39

Re: Jaki regał do warsztatu?

Post by Sówka »

Ja bym wzięła metalowy - drewniane są takie bardziej eleganckie, a do warsztatu w zasadzie niekomu Francja Elegancja nie jest potrzebna:)
Za to regały metalowe są bardzo wytrzymałe - nawet do 100 kg na półkę widziałam w sklepie regallo.pl, więc myślę, że takie byłyby idealne. No albo tak jak piszesz - max 70 kg - wiadomo, że im mniej tym regał tańszy.
User avatar
kuradomowa
Super VIP na forum domatorsi.com.pl
Posts: 521
Joined: 17 Feb 2013, 18:12

Re: Jaki regał do warsztatu?

Post by kuradomowa »

Zgadzam się, metalowy będzie najlepszy.
Sama niedawno oglądałam metalowe szafki na akta w tym sklepie: http://www.bakpol.pl/kategoria/szafy-kartotekowe i widziałam, że regały też mają. Nie wiem, jaki mają udźwig, bo aż tak nie wnikałam, ale zerknij sobie, może coś Ci się spodoba.
Agnes
Stały bywalec
Posts: 130
Joined: 19 Sep 2014, 12:43

Re: Jaki regał do warsztatu?

Post by Agnes »

Ja chyba jedna zdecydowałabym się na drewniane półki w warsztacie, wydaje mi się, że ich nośność nie jest aż tak różna od metalowych, a wyglądają dużo estetyczniej.

Zresztą ostatnio bardzo wyraźnie widać w naszej okolicy, że dominuje drewno w różnych konstrukcjach, najczęściej sąsiedzi inwestują w drewniane garaże: http://ogrodosfera.pl/garaz-merson-duo , szczególnie, że już jesień, zaraz zima, a samochód dobrze jest chronić przed deszczem i śniegiem, żeby nie tracił na wartości. Taki garaż załatwia tę sprawę, bo jego postawienie, jak informują na stronie, to 2-3 dni.
Amelka
Nowicjusz
Posts: 15
Joined: 02 Mar 2015, 12:20

Re: Jaki regał do warsztatu?

Post by Amelka »

na chwile obecną jest bardzo duży wybór właśnie takich regałow. Szukałam sama . Według mnie ten jest najbardziej odpowiedni. w miejscach takich jak warsztat , regał musi być bardzo dobrze wykonany.
hania
Świeżak
Posts: 31
Joined: 04 Oct 2016, 14:54

Re: Jaki regał do warsztatu?

Post by hania »

My zakupiliśmy regały do warsztatu w firmie Nedcon, która produkuje również regały magazynowe. Półki wykonane są naprawdę bardzo solidnie, więc z pewnością uniosą przedmioty znacznie cięższe niż siedemdziesiąt kilogramów.
Post Reply